Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Uwierz w siebie, w swoją moc, że podążając za swoim wewnętrznym przekonaniem, możesz zrobić ze swojego życia coś dobrego.

Życie w prawdzie odbywa się od wewnątrz. Możesz żyć, tylko będąc prawdziwym dla siebie i życia w sobie. To jest najlepszy prezent, jaki możesz sobie dać. Puść wszystko, co jest fałszywe i od dawna wisi nad Tobą. Weź stery życia w dobre ręce, nie wpuszczaj z powrotem do siebie niczego, co nie jest jasne, wybierz siebie. Połącz się ze swoją głęboką wewnętrzną istotą, pozwól się narodzić. Spójrz na siebie ze szczerością i uczciwością, podnieś nieprzejrzystą zasłonę z oczu, wyjdź z mgły umysłu, uwolnij swoje serce od wszelkiego pyłu, który wysusza twoje serce. Pozwól sobie na prawdę, zacznij świeżym oddechem i sprzyjaj swojej ewolucji i wzrostowi.

Czego możesz spodziewać się na kursie:

🌺 Kurs KINOMANA Lomi Lomi Nui jest to holistyczna, świadoma praca z emocjami i ciałem człowieka. 

🌺 CUDowna podróż transformacji wewnętrznego dziecka.

🌺 Na kursie pracujemy nad przekonaniami

🌺 Uczymy się technik uwalniania głosu i wyrażania siebie w pieśni hawajskiej

🌺 Automasaż technika pracy z własnym ciałem, uwalniania blokad, czucie, uważność i akceptacja własnego ciała

🌺 Pracy z oddechem

🌺 Pracy z żywiołami 

🌺 Odkrywania swojego potencjału energetycznego, a zarazem odczuwania energii drugiego człowieka 

🌺 Świadomego i uważnego  dotyku oraz świątynnego rytuału  Lomi Lomi Nui tak byś umiał/a wykonać pełny masaż

🌺 Prowadzone medytacje pozwalają na skontaktowanie się z duszą i świadome prowadzenie w duchowej transformacji. 

🌺 Towarzyszy Nam w tym również  dźwięk mis i gongu Tam Tam

🌺 Uważności na bycie Tu i Teraz

🌺 Filozofia 7 zasad Huny

🌺 Masaż żywiołami KahiLoa

🌺 Taniec 

Po kursie otrzymujesz certyfikat zgodnie z wymogami Aloha International -Hawajskiej Szkoły Lomi Lomi Nui.

Możesz brać udział w spotkaniach mentoringowych organizowanych przez Kingę Dominikę Nowak oraz kontynuować naukę u nauczycielki z Hawajów Susan Painiu Floyd na kolejnych stopniach KinoMana III IV V

Jeśli czujesz, że chcesz dołączyć do podróży odkrywania Siebie to zapraszam  na kolejny certyfikowany kurs podstawowy Lomi Lomi Nui KinoMana w Gdańsku. 

Najbliższe terminy kursów na 2024 rok w Gdańsku:
11-16 stycznia
15-20 lutego
14-19 marca

23-28 maj

Całość kursu – 4369 PLN

Najbliższe terminy kursów na rok 2024 w Antwerpii:
27 kwiecień-2 maj
19-24  wrzesień
21-26 listopad

Całość kursu – 1369 €

Najbliższe terminy kursów na rok 2024 w Chicago:
Termin wkrótce

 

🌺 Jestem wdzięczna za możliwości dzielenia się moją wiedzą, która zebrałam przez ostatnie 20 lat pracy naukowej i mojego rozwoju duchowego. 

A słowa ludzi, którzy trafili pod moje skrzydła bardzo radują moje ❤

Zobacz rekomendacje studentów tutaj.

Warunki uczestnictwa w kursach znajdziesz tutaj. 

 

Warunki rozliczenia:

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca poprzez wypełnienie formularza jest wpłata zadatku w kwocie 2369 PLN/800 €, druga rata dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu, ewentualnie  całość kwoty za kurs 4369 PLN/1369 €. Numer konta podany przy rejestracji. Rezerwacja miejsca następuje po zarejestrowaniu wpłaty zadatku. Liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.
Więcej na https://pracownialotos.pl/warunki-uczestnictwa-w-kursach/

Mahalo 

Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Indywidualna nauka, dwa stopnie Kino Mana I i II na jednym kursie.

Daj sobie przyzwolenie na CUD.
Ciało, Umysł, Dusza poczuj to połączenie podczas transformującego hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Jeśli czujesz potrzebę by nauczyć się świadomej pracy z ciałem zapraszam na indywidualny kurs, dwa moduły KinoMana I / II
Więcej szczegółów udzielam pod nr tel: +48 730 369 866

Koszt kursu – 4369 PLN / 1369 €

Kiedy robisz coś prosto od serca, według głosu swojej duszy, czujesz wówczas wir rzeki płynącej w sobie, czujesz w sobie radość

Dźwiękoterapie

 

Tradycje terapeutycznego zastosowania dźwięku sięgają czasów starożytnych. Współczesne badania naukowe ukazują, jak dźwięki określonych instrumentów, wchodząc w rezonans z naszymi organami, wpływają pozytywnie na ich funkcjonowanie.

Program terapeutyczny warsztatów jest opracowany wg metody Klik z Instytutu Petera Hessa. Warsztaty skierowane są do młodzieży i dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Zapraszam do kontaktu przedszkola i szkoły, wycena indywidualna.

Cykliczne koncerty na misy i gong Tam Tam

Zapraszam na kameralny koncert, który zaniesie Cię w piękne i zmysłowe rejony Twego ciała i duszy. Doświadczysz swojego ciała w inny sposób, odprężysz się i poczujesz wspaniały kontakt ze sobą na wielu płaszczyznach. To będzie magiczna podróż. Kąpiel w dźwiękach, przy wykorzystaniu mis, gongów, anielskich dzwonków i innych instrumentów, które harmonizują Ciało, Umysł i Duszę.

Fizycznie poczujesz dotyk misy w przestrzeni serca oraz jej wibracji. Możesz poczuć drżenie ciała i mięśni.
Dźwięk uwalnia od napięć, pozbawia lęków, wycisza. Dźwięki gongów i mis bardzo dobrze wpływają na potrzeby naszego organizmu. Niektóre składowe dźwięku – tony o bardzo zbliżonych częstotliwościach i amplitudzie, w trakcie wybrzmiewania nakładają się na siebie, tworząc alikwoty. Są one szczególnie cenne, gdyż odpowiadają rytmom pracy organizmu. Stanowią kwintesencję dźwięków.

Jeśli chcesz i potrzebujesz pobudzić komórki do życia, wyciszyć umysł i dać odpocząć rozbieganym myślom, ukoić duszę, otulić się dźwiękiem to zapraszam na magiczny wieczór. Misy i gongi wpływają na wzmocnienie energii życiowej, pogłębiają i uspokajają oddech, likwidują napięcia energetyczne, gromadzone w ciele, polepszają jakość snu i radzenie sobie ze stresem, zwiększają ogólny poziom witalności.
 
Koncerty będą się odbywać regularnie w każdy piątek i niedzielę o godzinie 18:00

Dźwiękoterapia dla dzieci w PRACOWNI LOTOS

Dźwiękoterapia połączona z medytacją i świadomym oddechem, cenna dla rozwoju każdego dziecka. Niezależnie od tego czy dziecko rozwija się prawidłowo, czy doświadcza pewnego rodzaju trudności w uczeniu się, czy rozwoju.

Dla dzieci od 6 do 9 lat oraz w wieku od 10 do 14 lat.