Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Indywidualna nauka, dwa stopnie Kino Mana I i II na jednym kursie.

Daj sobie przyzwolenie na CUD.
Ciało, Umysł, Dusza poczuj to połączenie podczas transformującego hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Jeśli czujesz potrzebę by nauczyć się świadomej pracy z ciałem zapraszam na indywidualny kurs, dwa moduły KinoMana I i II.
Więcej szczegółów udzielam pod nr tel: +48531591299

Koszt kursu 3960 PLN

Kiedy robisz coś prosto od serca, według głosu swojej duszy, czujesz wówczas wir rzeki płynącej w sobie, czujesz w sobie radość

Rumi

Dźwiękoterapie

 

Tradycje terapeutycznego zastosowania dźwięku sięgają czasów starożytnych. Współczesne badania naukowe ukazują, jak dźwięki określonych instrumentów, wchodząc w rezonans z naszymi organami, wpływają pozytywnie na ich funkcjonowanie.

Program terapeutyczny warsztatów jest opracowany wg metody Klik z Instytutu Petera Hessa. Warsztaty skierowane są do młodzieży i dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Zapraszam do kontaktu przedszkola i szkoły, wycena indywidualna.

Cykliczne koncerty na misy i gong Tam Tam

Zapraszam na kameralny koncert, który zaniesie Cię w piękne i zmysłowe rejony Twego ciała i duszy. Doświadczysz swojego ciała w inny sposób, odprężysz się i poczujesz wspaniały kontakt ze sobą na wielu płaszczyznach. To będzie magiczna podróż. Kąpiel w dźwiękach, przy wykorzystaniu mis, gongów, anielskich dzwonków i innych instrumentów, które harmonizują Ciało, Umysł i Duszę.

Fizycznie poczujesz dotyk misy w przestrzeni serca oraz jej wibracji. Możesz poczuć drżenie ciała i mięśni.
Dźwięk uwalnia od napięć, pozbawia lęków, wycisza. Dźwięki gongów i mis bardzo dobrze wpływają na potrzeby naszego organizmu. Niektóre składowe dźwięku – tony o bardzo zbliżonych częstotliwościach i amplitudzie, w trakcie wybrzmiewania nakładają się na siebie, tworząc alikwoty. Są one szczególnie cenne, gdyż odpowiadają rytmom pracy organizmu. Stanowią kwintesencję dźwięków.

Jeśli chcesz i potrzebujesz pobudzić komórki do życia, wyciszyć umysł i dać odpocząć rozbieganym myślom, ukoić duszę, otulić się dźwiękiem to zapraszam na magiczny wieczór. Misy i gongi wpływają na wzmocnienie energii życiowej, pogłębiają i uspokajają oddech, likwidują napięcia energetyczne, gromadzone w ciele, polepszają jakość snu i radzenie sobie ze stresem, zwiększają ogólny poziom witalności.
 
Koncerty będą się odbywać regularnie w każdy piątek i niedzielę o godzinie 18:00