Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Indywidualna nauka, dwa stopnie Kino Mana I i II na jednym kursie.

Daj sobie przyzwolenie na CUD.
Ciało, Umysł, Dusza poczuj to połączenie podczas transformującego hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Jeśli czujesz potrzebę by nauczyć się świadomej pracy z ciałem zapraszam na indywidualny kurs, dwa moduły KinoMana I i II.
Więcej szczegółów udzielam pod nr tel: +48531591299

Koszt kursu 3000 PLN

Kiedy robisz coś prosto od serca, według głosu swojej duszy, czujesz wówczas wir rzeki płynącej w sobie, czujesz w sobie radość

Rumi

Dźwiękoterapie

 

Tradycje terapeutycznego zastosowania dźwięku sięgają czasów starożytnych. Współczesne badania naukowe ukazują, jak dźwięki określonych instrumentów, wchodząc w rezonans z naszymi organami, wpływają pozytywnie na ich funkcjonowanie.

Program terapeutyczny warsztatów jest opracowany wg metody Klik z Instytutu Petera Hessa. Warsztaty skierowane są do młodzieży i dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Zapraszam do kontaktu przedszkola i szkoły, wycena indywidualna.

Cykliczne koncerty na misy i gong Tam Tam

Jeśli chcesz i potrzebujesz pobudzić komórki do życia, wyciszyć umysł i dać odpocząć rozbieganym myślom, ukoić duszę, otulić się dźwiękiem to zapraszam na magiczne koncerty gongowe.

Zapraszam na kąpiel w dźwiękach, przy wykorzystaniu mis, gongów, anielskich dzwonków i innych instrumentów harmonizują Ciało & Umysł & Duszę. Dźwięk uwalnia od napięć, pozbawia leków, wycisza. Dźwięki gongów i mis bardzo dobrze oddziaływają na potrzeby naszego organizmu. Niektóre składowe dźwięku- tony o bardzo zbliżonych częstotliwościach i amplitudzie, w trakcie wybrzmiewania nakładają się na siebie, tworząc alikwoty. Są one szczególnie cenne, gdyż odpowiadają rytmom pracy organizmu. Stanowią kwintesencję dźwięków.

Istnieje możliwość zagrania koncertu w wybranym przez Państwa miejscu i przestrzeni. Oferta dla hoteli i Spa w Trójmieście 500 PLN/h, dalsze lokalizacje, wycena indywidualna.

Zabierz ze sobą ciepłe ubranie, skarpety, śpiwór lub kocyk i wodę do picia 🙂