Nasza wie­dza ma początek w tym, co czujemy. Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci

O mnie

Witam Ciebie w mojej Pracowni terapii dotykiem i dźwiękiem. Nazywam się Kinga Dominika Nowak. Jestem terapeutką, instruktorem świadomej pracy z ciałem, uzdrowicielką dusz, ekspertką i praktykiem holistycznym.

Pomaga ludziom w transformującej drodze do Siebie. Jeśli istnieje droga przeznaczona tylko dla Ciebie, to pamiętaj, znajduje się ona wewnątrz Twego czystego serca ? Pomagam ludziom w odkrywaniu, że Miłość nie jest tym, czego chcesz, jest tym, kim JESTEŚ.

Miłość zaczynasz od siebie, od kiedy naprawdę w pełni zaakceptujesz i pokochasz siebie jako całość, holistycznie, gdyż kochać siebie to akceptować wszystkie swoje działania, mieć zaufanie do swoich możliwości ?

Specjalizuję się w terapiach dźwiękiem wykorzystując misy dźwiękowe i gong Tam Tam, gongi wietrzne, dzwonki Koshi. Jestem nauczycielem hawajskiej pracy z ciałem Lomi Lomi Nui.

Podczas sesji terapeutycznych wykorzystuję współczesne elementy wiedzy psychologicznej, numerologii, pracy z rodem oraz elementami biologii totalnej. Troszczę się o twoje Ciało, Umysł i Duszę, by stworzyły harmonijną całość. Po moich sesjach terapeutycznych poczujesz przypływ Nowej Energii do Życia.

Ukończyłam m.in. studia na kierunkach resocjalizacji, oligofrenopedagogiki oraz zarządzania. Studiuję medycynę chińską, specjalizacja fitoterapia. Jestem nauczycielką hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui zgodnym z programem Aloha International na Hawajach, dźwiękoterapeutą wg metody Petera Hessa oraz terapeutą z uprawnieniami MEN masaży orientalnych Spa&Wellness.

W wolnych chwilach tańczę, maluję, medytuję i słucham muzyki klasycznej. Moją pasją są podróże.