Nasza wie­dza ma początek w tym, co czujemy.

O mnie

Nazywam się Kinga Dominika Nowak. Jestem holistyczną terapeutką, instruktorem świadomej pracy z ciałem, ekspertką w uzdrawianiu ludzkich dusz.

Moja praca to pasja. Pomagam ludziom w transformującej drodze do Siebie. Jeśli istnieje droga przeznaczona tylko dla Ciebie, to pamiętaj, znajduje się ona wewnątrz Twego czystego serca. Jestem dla Ciebie przewidniczką w odkrywaniu, że Miłość nie jest tym, czego chcesz, jest tym, kim JESTEŚ.

Miłość zaczynasz od siebie, od kiedy naprawdę w pełni zaakceptujesz i pokochasz siebie jako całość, holistycznie, gdyż kochać siebie to akceptować wszystkie swoje działania, mieć zaufanie do swoich możliwości.

Podczas sesji terapeutycznych wykorzystuję współczesne elementy wiedzy psychologicznej, numerologii, pracy z rodem oraz elementami biologii totalnej. Troszczę się o twoje Ciało, Umysł i Duszę, by stworzyły harmonijną całość. Po moich sesjach terapeutycznych poczujesz przypływ Nowej Energii do Życia.

Jestem absolwentką Wydziału Polonistyki UJ, Nauk Społecznych o specjalizacji Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej UG w Gdańsku, Wydziału Prawa i Administracji w Łodzi, Medycyny Chińskiej, oligofrenopedagogiki oraz innych specjalizacji.

Od wielu lat zajmuję się pracą z człowiekiem poprzez świadome i holistyczne terapie. W swojej wieloletniej praktyce świadomie łączę oddech, medytację, masaż, taniec, dźwięk oraz pracę z energią. Dzielę się z ludźmi dotykiem serca, czyli masażem Lomi Lomi Nui, który praktykuję i nauczam na kursach KinoMana w Gdańsku wg programu Aloha International na Hawajach. Ukończyłam również kurs instruktora jogi sensorycznej dla dzieci i młodzieży.

Terapię dźwiękiem praktykuję od paru lat, a doświadczenie zdobywałam w Instytucie Petera Hessa.

Pomagam również ludziom w konfliktach. Jestem Stałym Mediatorem przy SO w Gdańsku i Warszawie. Specjalizuję się w mediacjach rodzinnych i gospodarczych. Prowadzę mediacje transformatywne, czyli skupiające się na emocjach drugiego człowieka.

Od wielu lat zgłębiam tajniki wiedzy. Dzięki wieloletniej pracy nad sobą, na różnych warsztatach i kursach rozwoju osobistego poznaję efektywne narzędzia, którymi dzielę się z innymi, aby pomogły ludziom świadomie przebudzić się i przejść transformację od wewnątrz.

W wolnych chwilach tańczę, medytuję, kocham muzykę. Moją pasją są podróże