Od wielu lat zgłębiam tajniki wiedzy . Dzięki wieloletniej pracy nad sobą, na różnych warsztatach i kursach rozwoju osobistego poznaję efektywne narzędzia , które pomagają świadomie przebudzić się i przejść transformację od wewnątrz.
Jednym z nich jest świadoma praca z ciałem człowieka, poprzez masaże tradycyjne holistyczne, wywodzące się z Hawajów i Dalekiego Wschodu oraz dźwiękoterapię.

Nasze ciało ,umysł i dusza stanowią jedność. Ciało jest skarbnicą doświadczeń, przekonań. Ważny jest dla mnie człowiek i jego historia, jest to istotny punkt mojej pracy.
Z miłości do ludzi i pasji powstała pracownia terapii dotykiem i dźwiękiem Pracownia Lotos. Zapraszam do mojej pracowni, w której dzięki terapii dotykiem i dźwiękiem – uzdrowisz nie tylko ciało, ale również duszę. Jako osoba wyspecjalizowana, pomagam dostrzec wszystko to,co wymaga naprawy i przepracowania. Pomagam w uzyskaniu harmonii między ciałem, duszą a umysłem. Jeśli szukasz, potrzebujesz, czujesz potrzebę zmian to pracowania jest miejscem idealnym dla Ciebie, w której odnajdziesz miejsce dla siebie.