Czytanie Kronik Akaszy

Pamiętaj, że żyjąc w harmonii jesteś CUDem. Uczucia i emocje są istotną częścią tego, kim jesteśmy jako istoty ludzkie. Jako terapeuta holistyczny wykorzystuję w psychoterapii z ludźmi różne narzędzia, dzięki którym skutecznie pomagam ludziom zidentyfikować  trudne emocje i uczucia. Zaufanie, skuteczna komunikacja i wspólne zrozumienie problemu są niezbędne dla udanej terapii.

Medycyna holistyczna opiera się na założeniu, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie wpływają na siebie i że należy leczyć cały organizm, a nie tylko jego chorą część.

We Wszechświecie istnieje zapisana, ogromna baza danych. Są to zapisy emocji, uczuć, myśli. Fizyka kwantowa mówi, że Akasza jest polem energetycznym, tzw. polem punktu zerowego. Obejmuje wszystko, co istnieje, gromadząc i przechowując wszystko, czego doświadczamy. Jest jak ogromna pajęczyna oplatająca Wszechświat. 

Odczyt z Kronik Akaszy  jest jednym ze sposobów dotarcia do źródła problemu. Pozwala przyjrzeć się i zrozumieć przyczynę sytuacji, w której obecnie jesteś, zaakceptować ją i uzdrowić. 

Przychodząc tu na Ziemię i przeżywając to życie tu i teraz wnosimy ze sobą wzorce, lęki oraz karmiczne połączenia. Historie rodowe przekazane przez naszych przodków, które otrzymujemy wraz z poczęciem.

Będąc nieświadomym tych  wszystkich ograniczeń, idziemy z nimi przez życie i napotykamy na nieprzyjemne sytuacje. Zderzamy się z blokadami.

Zapisy Akaszy  pokazują Nam przyczyny tych blokad i wzorców. Odczyt  jest głębokim procesem   terapeutycznym, podczas którego pomagam uwolnić i uzdrowić. 

Prowadzę odczyty Kronik Akaszy, które odbywają się zawsze za Twoją zgodą i z Twoim udziałem. A czysta prawda jest przekazywana przez Naszych /Waszych Mistrzów i Opiekunów.

Kiedy korzystać z odczytów Kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy to zapis historii twojej Duszy, który przechowuje informacje o Twojej przeszłości, teraźniejszości i potencjalnej przyszłości.

Jeśli czujesz, że chcesz coś zmienić w swoim życiu, pojawia się jednak lęk przed podjęciem decyzji, nie wiesz, co masz zrobić, jaki krok uczynić, by te zmiany wdrożyć w swoje życie.

Masz poczucie niemocy, być może winy czy też straty.

A może chcesz dowiedzieć się jakie blokady powodują zastój, aby osiągnąć szczęście.

Każde pytanie, na które nie umiesz znaleźć odpowiedzi, trudne wybory, zdrowie, lęki, fobie, związki, pieniądze, sprawy z innych wcieleń i rodowe sprawy.
Komunikacja z Kronikami Akaszy pomoże  Tobie w otwarciu drzwi do niewyobrażalnych możliwości i odnajdziesz  rozwiązania w swojej sprawie. 

Jak się zapisać? 

Zapraszam do grupy 

https://www.facebook.com/groups/7138569629503368/

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaki jest dostępny termin, napisz proszę SMS, WhatsApp. 

porę dnia (rano/wieczór mojego czasu), która Tobie odpowiada

podaj proszę imię, nazwisko do kontaktu.

za pomocą, którego komunikatora możesz się połączyć

 jeśli są jakieś informacje dla Ciebie niezrozumiałe zapytaj

Jak przygotować się do sesji? 

  •  dzień przed sesją, nie pij alkoholu, nie korzystaj z używek typu narkotyki, dopalaczy
  • jeśli przyjmujesz leki psychotropowe, proszę poinformuj mnie o tym
  • zapisz sobie pytania, problemy, z którymi chcesz pracować podczas sesji.
  • przygotuj sobie coś do notowania
  • zapewnij  przestrzeń, aby nikt z domowników Tobie nie przeszkadzał
  • otwórz się na to co przyjdzie 

Dane do przelewu:

Koszt jednorazowej sesji (1 godziny) – 369 zł. 
Wpłata po uzgodnieniu terminu czytania.

 

Kontakt +48 730 369 866

Każda sesja jest dla Twojego najwyższego dobra, pozwól sobie na zaufanie i moje prowadzenie.